Telefon VoIP rozwiązaniem dla twojej firmy

Telefon VoIP rozwiązaniem dla twojej firmy

24 September 2019 Off By Redaktor

Jakie słuchawki wybrać?

Słuchawki nagłowne podzielimy na dwie kategorie, słuchawki nagłowne przewodowe, słuchawki nagłowne bezprzewodowe. W centrach Call Center zwykle korzystamy z telefonów stacjonarnych, komputerów lub coraz cześciej telefonów VoIP. Możliwości podłączenia zestawów słuchawkowych dla poszczególnych terminali są słuchawki do telefonu stacjonarnego lub telefonu VoIP i podłączamy na kilka sposobów: podłączenie do standardowego gniazda, do którego wpinamy słuchawkę lub poprzez wtyk w dedykowane gniazdo na zestaw słuchawkowy (RJ lub jack), poprzez rejestrację słuchawki nagłownej do bazy telefonu DECT albo z wykorzystaniem standardu bezprzewodowej komunikacji krótkiego zasięgu Bluetooth

Jak wygląda instalacja sprzętu VoIP?

Instalacja sprzętu VoIP w biurze jest niezwykle prosta i ogranicza się zwykle do podpięcia urządzeń do istniejącej już sieci internetowej (router / switch) oraz ich późniejszej konfiguracji. Konfiguracja urządzeń VoIP może odbyć się przed wysyłką sprzętu lub zdalnie za pośrednictwem Internetu.

Wybierz najlepsze rozwiązania

Wybór słuchawki w należy określić w kryteriach optymalnych parametrów do możliwości używanej technologii,np. telefon stacjonarny, telefon komórkowy, smartphone, komputer lub integracja wielu kanałów łączności w jednej słuchawce. W naszej ofercie znajdziesz słuchawki Plantronics, słuchawki Jabra, słuchawki, słuchawki Axtel i wiele innych, które spełnią twoje wymagania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.