Telefon VOIP dla Twojej firmy

Telefon VOIP dla Twojej firmy

24 września 2019 2 przez Redaktor

Telefonia VoIP (ang. Voice over Internet Protocol) sukcesywnie zastępuje telefonię tradycyjną realizowaną wyłącznie poprzez dedykowane łącze telefoniczne operatora. W dobie komputerów oraz internetu, telefonia oparta na VoIP jest łatwo dostępnym i znacznie bardziej elastycznym rozwiązaniem zarówno dla użytkownika indywidualnego jak i firmy.

Dlaczego VoIP?

To wykorzystanie istniejącej sieci lokalnej (LAN) oraz połączenia internetowego jako infrastruktury dla VoIP, oszczędności wynikające z tanich połączeń telefonicznych krajowych i zagranicznych – naliczanie sekundowe oraz biling w czasie rzeczywistym, darmowe połączenia wewnątrz sieci operatora – możliwość definiowania numerów wewnętrznych dla poszczególnych użytkowników konta, brak umowy z operatorem, skalowalność i mobilność systemu – szybka adaptacja do zmian struktury lub lokalizacji w przypadku firm, kontrola rachunków – zdalny dostęp online do panelu klienta z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej i wygodny sposób rozliczeń w trybie pre-paid.

Co oferujemy?

W Telekon oferujemy telefony biurowe marki Yealink to aktualnie jeden z wiodących producentów telefonów SIP na rynku globalnym. Producent oferuje kompleksowy zestaw rozwiązań do komunikacji głosowej w różnych scenariuszach, w każdym przedsiębiorstwie. Oferujemy także telefony Gigaset, telefon Grandstream, a ze słuchawek słuchawki Plantronics, słuchawki Jabra, słuchawki Axtel. Słuchawki nagłowne AGENT AU na dwoje uszu, Połączenie USB. Zapraszamy do skorzystania z oferty.