Telefon awaryjny Tunel Sos

Telefon awaryjny Tunel Sos

6 marca 2023 Wyłączono przez platora

Przemysłowy telefon awaryjny SOS do zastosowania w tunelach

Telefon odporny na warunki atmosferyczne, jest on całkowicie zamknięty w odpornej na korozję, odlewanej aluminiowej obudowie odpornej na warunki atmosferyczne z drzwiczkami zapewniającymi pełną ochronę przed wnikaniem pyłu i wilgoci, co skutkuje wysoce niezawodnym produktem o długim MTBF. Idealny dla Metra, Kolei, Autostrady, Marynarki, Górnictwa, Tuneli, Huty, Zakładu Chemicznego, Elektrowni i powiązanych aplikacji przemysłowych, itp.

Telefon SOS JR101-CB-Y

J&R Technology Ltd. Jest wiodącym projektantem i producentem standardowych i niestandardowych rozwiązań przemysłowych telefonów awaryjnych SOS . Nasze produkty dostarczają sprawdzoną i innowacyjną technologię telefoniczną wysokiej jakości do szerokiego zakresu prywatnych, publicznych przedsiębiorstw, przemysłu i aplikacji.

Telefon przemysłowy model JR101-CB-Y

Nasze produkty obejmują systemy telefoniczne, różne terminale telefoniczne, takie jak telefon przemysłowy, odporny na warunki atmosferyczne ciężki telefon, telefon przeciwwybuchowy, wandaloodporny telefon publiczny, telefon alarmowy, punkt pomocy, stacja wywoławcza i inne, takie jak akustyczny kaptur telefoniczny, filar telefoniczny i akcesoria telefoniczne…

Przemysłowy telefon awaryjny dla zakładu chemicznego

Jako niezawodny dostawca telefonów przemysłowych, dzieliliśmy się sprzętem i systemami z różnymi klientami i użytkownikami na całym świecie. Naszym głównym rynkiem jest Ameryka Południowa, Ameryka Północna, Europa, Australia, Azja Południowo-Wschodnia, Afryka, MID East i inne rynki międzynarodowe. I zbudowaliśmy dobrą współpracę z wieloma międzynarodowymi renomowanymi korporacjami, w tym USA Military, Network Rail, TCCD, SNCF, Siemens, ALSTOM, ABB, AVAYA, NEC, THALES, VINCI, Honeywell, LG, HUAWEI Mitel itp.

Poświęcenie i profesjonalizm były naszym celem podczas wszystkich procedur naszej produkcji, nie tylko w rozwoju i kontroli jakości, ale także w marketingu i sprzedaży. Każdemu potencjalnemu klientowi oferujemy najbardziej odpowiednie rozwiązania i systemy.

Funkcjonalności telefonu JR101-CB-Y

Odpowiedni do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych
Przeznaczony do montażu podtynkowego lub montażu powierzchniowego do płaskiej powierzchni
Telefon posiada płytę czołową ze stali nierdzewnej, Materiał: Metal SS 304,
grubość 2 mm.
Elektronika telefonu znajduje się z tyłu płyty czołowej i jest
jest przykryta puszką w CRCA dla ochrony
Telefon działa na standardowej analogowej linii telefonicznej
Jest zasilany liniowo tzn. zasilanie jest pobierane z linii telefonicznej. Nie wymaga baterii ani żadnego zewnętrznego źródła zasilania.
Materiał słuchawki: ABS
Wbudowany dzwonek, na przednim panelu.
Uszczelniona klawiatura przyciskowa dla płynniejszego i szybszego wybierania numerów.
numerów.
Klawiatura jest zintegrowana na płycie czołowej, dzięki czemu nie ma możliwości dostania się do niej kurzu ani jej uszkodzenia.
Klawiatura: Metallic Push button Keypad, z materiału SS 304.

System wybierania: Wybieranie tonowe (DTMF)

Hook Switch: Nie -możliwy, Magnetyczny przełącznik widełkowy

Słuchawka z mikrofonem z redukcją szumów dla efektywnej komunikacji w głośnych miejscach

Przewód słuchawki: Spiralny przewód ze stali nierdzewnej

Brak części mechanicznych lub ruchomych przemysłowy telefon awaryjny SOS

Wizualny wskaźnik LED: High Intensity, migająca, czerwona kolorowa dioda LED, podczas połączenia przychodzącego i High Intensity, ciągła, zielona kolorowa dioda LED, podczas trybu użytkowania.

Kompatybilny dla połączenia z zewnętrznym dzwonkiem, flasher, hooter itp. poprzez dodatkowy sprzęt

Kompatybilność: Telefon JR101-CB-Y W pełni kompatybilny ze wszystkimi centralami PBX

Okablowanie: Kabel telefoniczny jednoparowy