System komunikacji zespołowej dla sklepu i hurtowni – VoCoVo

System komunikacji zespołowej dla sklepu i hurtowni – VoCoVo

12 October 2023 Off By platora

System komunikacji zespołowej dla sklepu i hurtowni

VoCoVo umożliwia pracownikom stałą wymianę informacji i szybką realizację zadań, nawet w dużych sklepach. Centralnym elementem każdego systemu VoCoVo są lekkie, odporne, bezprzewodowe słuchawki, które zapewniają krystalicznie czystą komunikację głosową, bez potrzeby kabli czy przypinanych nadajników.

W standardowym użyciu, VoCoVo stanowi system wewnętrznej komunikacji głosowej w obiekcie, działając niezależnie od innych systemów. Istnieje również opcja integracji z systemami zewnętrznymi.

Saklowalność rozwiązań Vocovo

Możesz dostosować rozmiar systemu do potrzeb Twojego obiektu. W większości przypadków, jedna stacja bazowa VoCoVo jest wystarczająca do obsługi nawet 29 słuchawek w promieniu około 70-90 metrów (zasięg może być ograniczony przez ściany działowe lub duże metalowe obiekty). W takim przypadku dostarczamy zwykle prekonfigurowany system, gotowy do użycia zaraz po wyjęciu z pudełka.

Dodatkowe stacje pozwalają na komunikację większej liczby słuchawek w obiekcie o dowolnej wielkości, a repeatery (wzmacniacze sygnału) pozwalają zwiększyć zasięg pojedynczej stacji.

Korzystając z wygodnych i bezpiecznych słuchawek VoCoVo, pracownicy sklepu najczęściej komunikują się w jednej grupie, pozostając “na nasłuchu” i aktywując przycisk PTT (Push-to-Talk) na słuchawce w momencie rozmowy. To upraszcza wymianę informacji, przyspiesza załatwianie zadań i eliminuje potrzebę niepotrzebnych “biegów” po obiekcie.

Słuchawki nagłowne VoCoVo zostały specjalnie zaprojektowane do wielogodzinnego użytkowania. Działają na dedykowanej częstotliwości, co eliminuje konflikty z sieciami WiFi.

Główne cechy słuchawek VoCoVo to:

  • Doskonała jakość dźwięku
  • Full Duplex, co pozwala na jednoczesną rozmowę kilku osób
  • Szyfrowane połączenia, chroniące przed podsłuchem
  • Wytrzymała konstrukcja słuchawek
  • Długi czas pracy: do 48 godzin “na nasłuchu” oraz do 12 godzin ciągłej rozmowy.
ZASTOSOWANIEPRZYKŁADOWI UŻYTKOWNICY: 
Sklepy i sieci sklepów
Handel detaliczny
Handel hurtowy hurtowy
Fabryki, zakłady i hale
​​Magazyny,
​Szpitale,
Lokale gastronomiczne
HalfPrice
CCC
Biedronka
TK Maxx 
Carrefour
Bricomarche
Tesco
Marks and Spencer
Waitrose
********** Konsultacja z doradcą (wycena, wdrożenie i testy ) – skontaktuj się z www.4ip.pl ***********

Słuchawka nagłowna VoCoVO

Wystarczy, że przytrzymasz przycisk i powiesz.

Dzięki słuchawkom VoCoVo, cały zespół usłyszy Twoją wiadomość, a każdy może udzielić odpowiedzi.

Słuchawki VoCoVo oferują łatwą w obsłudze, bezprzewodową komunikację zespołową z doskonałą jakością dźwięku, umożliwiając natychmiastową komunikację w całym obiekcie.

Słuchawka VoCoVo

Korzystając z wypróbowanej cyfrowej technologii audio, komunikacja między współpracownikami jest intuicyjna i prostsza niż kiedykolwiek.

Słuchawki zaprojektowano ergonomicznie, oferując trzy opcje noszenia na głowie, wygodne nauszniki oraz lekką konstrukcję, zapewniając wyjątkowy komfort podczas całodniowego użytkowania – co jest kluczowe, zwłaszcza przy baterii o żywotności do 48 godzin.

Wyceń system VoCoVO dla twojego sklepu

VOCOVO wyróżnia się doskonałą jakością dźwięku, rozbudowanymi funkcjonalnościami, intuicyjną obsługą, a także gwarantuje efektywną komunikację i realne oszczędności czasu w pracy personelu.